Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Logo Depo Yönetim Sistemleri, tüm sipariş ve lojistik süreçlerimizde bize önemli faydalar sağlıyor. Logo iş ortağı CMD Teknoloji’nin de güçlü ve sürekli desteğiyle yakın gelecekte Logo Depo Yönetim Sistemleri’ni diğer şirketlerimizde de devreye almayı hedefliyoruz.”

1996 yılında kurulan MOPAŞ, halen İstanbul, Kocaeli ve Yalova’da 105 mağazası ve yaklaşık 3 bin personeliyle tüketicilere hizmet veriyor. Perakende sektörünün önde gelen markalarından olan MOPAŞ’ta tüm stok ve sevkiyat süreçleri 15 bin metrekarelik lojistik merkezi üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu merkezde devreye alınan Logo Depo Yönetim Sistemleri çözümüyle, stok kontrolünden ürün sevkine ve sayımına kadar tüm süreçler en verimli şekilde yönetiliyor ve daha iyi hizmet kalitesiyle daha yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti elde ediliyor.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat