Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Logo Mobile Sales’in yanı sıra Logo Mind Insight, Logo CRM ve Logo e-Çözümler’i de kullanıyoruz. Yararlandığımız tüm Logo çözümleri, kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde veri girişi yapmamızı sağlıyor. Özellikle de zengin rapor araçlarıyla firmamızın ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor. İhtiyaç duyduğumuz konularda en doğru ürünleri bizimle buluşturan Logo iş ortağı 5A Bilgisayar’ın da desteğiyle, Logo çözümleriyle yolumuza devam edeceğiz.”

Ege Bölgesi’nin en büyük lastik satış ve servis noktası olan Ömer Çavuşoğlu Lastik, Lassa ve Bridgestone markalarıyla İzmir ve Manisa merkezli olarak hizmet veriyor. Satış ekibinin verimliliğini artırmak üzere saha operasyonlarını mobil hale getirmeyi hedefleyen Ömer Çavuşoğlu Lastik, Logo Mobile Sales saha satış otomasyonu çözümünü devreye aldı. Böylece saha satış ekibi satış süreçlerine daha fazla zaman ayırabiliyor. Ayrıca satış süreçleri hızlanırken, maliyet tasarrufu dasağlanıyor.

Tercih edilen Logo ürünleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat