Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Otomotiv sektöründe olduğumuz için her gün, her an sevkiyat yapılıyor. Dolayısıyla kesintisiz uygulamalar bizim için büyük önem taşıyor. j-Platform ile bu sürekliliği ve esnekliği elde ettik. Oto Doğu olarak yıllardır Logo çözümlerinden yararlanıyoruz. Logo’nun kurumsal yapısı ve titizlikle çalışması bizim için her zaman önemli bir katma değer oldu.”

1976 yılında perakende sektöründe faaliyetlerine başlayan Oto Doğu, 1994’ten itibaren de otomotiv yedek parçalarının toptan satış ve dağıtım hizmetlerini sunuyor. 1995’ten bu yana Logo çözümleri kullanan Oto Doğu, 2000 yılında toptan uygulamalar için raf numarası, barkod gibi teknolojileri Logo çözümleriyle entegre etti. Oto Doğu, halen tüm toptan iş süreçlerini, Logo’nun web tabanlı ERP çözümü olan j-Platform ile yürütüyor.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat