Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Telekomünikasyon sektörü inanılmaz bir hızla gelişiyor. Bu anlamda Logo Tiger 3 Enterprise bizim en güçlü dayanağımız. "

Logo ile birlikteliğimiz uzun yıllar öncesine dayandığı için biz Logo’yu bir parçamız gibi görüyoruz. Bu zamana kadar hiçbir talebimizde bizi yarı yolda bırakmadılar.1976 yılından bu yana başta telekomünikasyon sektörü olmak üzere, beyaz eşya, inşaat ve hizmet sektörlerindeki firmalarıyla faaliyet gösteren Şengüller Şirketler Grubu, Turkcell’in en güçlü iş ortaklarından biri olarak 37 Turkcell İletişim Merkezi ve 1000’i aşkın bayisiyle hizmet veriyor.

Yıllık işlem hacmi 500 milyon TL’yi aşan Şengüller, 22 yıldır işbirliği yaptığı Logo’nun en güncel kurumsal kaynak planlama (ERP) çözümlerinden Tiger 3 Enterprise’ı devreye alarak tüm iş süreçlerinde standartlaşma ve verimlilik artışı elde etti.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat