Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Logo Depo Yönetim Sistemleri ile depo otomasyonu projemizde, Logo ve Netline ile sağlanan başarılı işbirliği neticesinde hızlı şekilde ilerledik. Bugün hayata geçirdiğimiz yapıya baktığımızda, Logo Depo Yönetim Sistemleri'ni seçmemizin ne kadar isabetli bir karar olduğunu yürekten hissediyoruz.”

Spor malzemelerinden küçük ev aletlerine kadar pek çok farklı ürün ailesinin ithalat ve satışını yapan Spor Dünyası, 30.000 metrekarelik deposunda 10.000 kalem ürün barındırıyor. Spor Dünyası, bu geniş alanda ve yüksek hacimli iş süreçlerinde insan kaynaklı sevkiyat sorunlarını önlemek üzere kendisine ait bir depo otomasyonu çözümüne ihtiyaç duydu. Uzun yıllardır Logo çözümlerinden yararlanan şirket, kullanmakta olduğu Tiger 3 ERP çözümüyle de tam entegre çalışan Logo depo otomasyon çözümüne geçti. Spor Dünyası, bu çözüm sayesinde depoda çalışan insan kaynağını yarı yarıya azaltırken iş süreçlerinde verimliliği iki kat artırmayı başardı.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat