Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Teknopanel, çok yüksek seviyede ihracat yapan, sürekli büyüyen bir şirket. Daha sağlıklı büyümek, maliyetlerimizi net bir şekilde kontrol edebilmek, güvenilir bir veritabanı oluşturmak için altyapımızı sağlamlaştırmamız gerekiyordu. Ayrıca doğru ve hızlı raporlama bizim için kritik bir unsurdu. Bütün bu ihtiyaçlarımızı Logo Yazılım çözümleriyle karşıladık.”

Sandviç panel sektörünün önde gelen firmalarından Teknopanel, Avrupa’nın en modern iki üretim tesisinde ürettiği panelleri dünya genelinde pek çok ülkeye ihraç ediyor. Yıllık 10 milyon metrekarelik sandviç panel, 850 bin metreküplük EPS üretimi yapan Teknopanel, siparişten sevkiyata kadar tüm süreçlerdeki teknolojileri tek platformda birleştirerek uçtan uca verimlilik sağlamak için 2006 yılından bu yana Logo’nun Tiger ürün ailesindeki çözümlerden yararlanıyordu. Şirket, güncel teknolojileri kullanmak ve sistemini daha da geliştirmek üzere, bu ürün ailesinin en yeni üyelerinden olan Logo Tiger 3 Enterprise ERP çözümünü kullanmaya başladı.

Tercih edilen Logo ürünleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat