Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“2002 yılından beri Logo çözümlerini kullanıyoruz. Köklü, kurumsal ve güvenilir bir şirket olan Logo’nun sunduğu çözümler, distribütörlerimizin tüm beklentilerini karşılamanın yanı sıra esnek yapıları sayesinde ihtiyaçlara göre de özelleştirilebiliyor.”

Uluslararası bir şirket olan Unilever, 400’den fazla markayla 190 ülkede sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda faaliyet gösteriyor. Şirket, Türkiye'de de 142 lokasyondaki 195 distribütörü aracılığıyla sürdürdüğü faaliyetlerini tek merkezden yönetebilmek için esnek, mobil ve entegre bir kurumsal kaynak planlama çözümüne ihtiyaç duydu. 2002 yılından bu yana Logo çözümlerini kullanan Unilever, web tabanlı ERP uygulaması için de Logo j-Platform çözümünü tercih etti. Bu çözüm sayesinde verilerin tek noktada birleştirilmesi, hem operasyonları hem de veri güvenilirliğini artırdı.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat