Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Logo j-Platform, web tabanlı olması ve modüler yapısı sayesinde bize istediğimiz esnekliği sağladı. İlk yatırım maliyetlerinin düşük olması da Logo j-Platform’u tercih etmemizdeki bir başka önemli faktördü. Yerli bir firma olarak ihtiyaçlarımızı çok iyi anlayan ve buna yönelik çözümler sunan Logo, 35 yılı aşkın deneyimi ve yetkin kadrosuyla bu süreçte bize büyük destek verdi.

1954 yılında temelleri atılan YDA Group halen yurt içi ve yurt dışında, inşaat başta olmak üzere pek çok farklı sektörde 100’ü aşkın firma ve iştirakle faaliyet gösteriyor. Tüm firmaların merkez ile kesintisiz iletişimini sağlamak üzere web tabanlı kurumsal kaynak planlama çözümü Logo j-Platform’u tercih eden YDA Group, ihtiyaca göre genişletilebilen, esnek bir yapıya kavuştu. Logo j-Platform ile veri güvenilirliğini yüzde 90 oranında artıran YDA Group, finansal raporlamalarda da hem yerel hem de uluslararası standartlara tam uyumluluk elde etti.

Tercih edilen Logo ürünleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat