Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Mikro şirketler

Mikro ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyduğu çözümleri uçtan uca kapsayan Logo portföyüyle, büyümek için gerekli altyapıyı, işletmenize en uygun koşullarla kazanın.

Yeni kurulan ya da mikro ölçekli işletmeler için ilk adım, kurulum maliyetlerini olabildiğince kısa sürede telafi ederek kâr hanesine geçiş yapmaktır. Bundan sonraki süreçte ise büyüme odaklı çalışmalar hedeflenir. Doğası gereği insan kaynağı kısıtlı olan bu işletmelerin bu hedeflere ulaşabilmesinde teknoloji çözümleri önemli rol oynar. Mikro ölçekli işletmelere özgü ihtiyaçları yakından tanıyan ve bu doğrultuda geliştirilen özel çözümler, tüm süreç yönetimini tek noktadan gerçekleştirir ve hızla devreye alınarak işletmelerin kısa sürede verimli çalışmasını sağlar.

Yeni başlayanlar için

Mikro işletmelere özel çözümler ne kazandırır?

Mikro ölçekli işletmelerde güçlü bir teknolojik altyapının kurulması, bu işletmelerin süreçlerini kısıtlı insan kaynağıyla, olabildiğince hızlı ve verimli şekilde sürdürebilmelerini sağlar. Muhasebeden temel kurumsal kaynak planlamaya (ERP), müşteri ilişkileri yönetiminden satışa kadar birçok sürece yönelik çözümler, mikro ölçekli işletmelerin kısa sürede kârlılığa geçmesine ve büyümek için önemli bir ivme kazanmasına yardımcı olur.

Mikro işletmelere özel çözümlerde sektörel farklar var mıdır?

Kuşkusuz üretim yapan bir işletme ile hizmet sektöründeki bir işletmenin ihtiyaçları farklılıklar gösterir. Dolayısıyla her mikro ölçekli işletmeye uygun ortak çözümler kadar, sektörel farklara göre özelleştirilebilen çözümlerin de kullanılması önemlidir.

Mikro işletmelere yönelik çözümlerde nelere dikkat edilmelidir?

Mikro işletmeler, aynı zamanda büyüme potansiyeli yüksek olan işletmelerdir. Bu nedenle, mevcut ihtiyaçları karşılamanın ötesinde, yeni oluşabilecek ihtiyaçlara da çözüm getirebilecek, genişletilebilir, esnek ve bir üst kategoriye kolayca taşınabilecek çözümlerin tercih edilmesi gerekir. Ayrıca işletmede kullanılacak çözümlerin birbiriyle entegre çalışabilmesi de işletmenin iç süreçlerinin standardizasyonu açısından önemlidir.

Mikro işletmelere özel çözümler

Logo mikro işletmelere yönelik çözümleriyle, muhasebeden satış yönetimine, veri analizinden bordro uygulamalarına kadar tüm iş süreçlerinin etkili yönetimini sağlıyor. Maliyet ve rekabet avantajı sunan Logo çözümleri ayrıca, ihtiyaca göre uyarlanabilen yapısıyla da mikro işletmelere esneklik kazandırıyor.

Logo'nun
mikro şirketler
için çözümleri

Kurumsal kaynak planlama
(ERP)

Mikro işletmelere özel Logo ERP çözümleriyle, kaynaklarınızı en etkili şekilde yönetip zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın; büyüme hedeflerinize bir adım daha yaklaşın.


Siparişten sevkiyata kadar tüm süreçlerin uçtan uca yönetimi

Maliyet yönetiminde verimlilik artışı

Zaman tasarrufu ve maliyet avantajı

İhtiyaca göre uyarlanabilir yapı

Ürünleri inceleyin

Veri analizi ve raporlama

Logo'nun sunduğu veri analizi ve raporlama çözümleriyle, mevcut verilerinizi kolayca analiz edip etkili şekilde görselleştirerek ve raporlayarak işletmenizi daha sağlıklı büyütmek için ilk adımı atın.


Veri entegrasyonu ve verinin merkezi yönetimi

Self-servis görselleştirme ve analiz

Güçlü analiz altyapısı

Senaryo oluşturma özelliği

Hazır raporlar

Ürünleri inceleyin

Depo yönetim sistemi
(WMS)

Mikro işletmelere özel olarak geliştirilen Logo Neon ile deponuzdaki tüm hareketleri el terminalleriyle kontrol altına alın.


İş süreçlerinin hızlanmasıyla kârlılıkta artış

İnsan kaynaklı hataların ortadan kalkması

Sayım süreçlerinde kolaylık

Mal kabul ve mal gönderiminde etkili kontrol

Ürünleri inceleyin

Perakende mağazacılık yönetimi

Logo Diva perakende mağazacılık yönetimi çözümleriyle tüm mağazacılık süreçlerini bulut avantajıyla yönetin.


Daha yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti

Kasa işlemlerinden stok kontrolüne kadar tüm işlemler tek noktada

Kesintisiz ve gerçek-zamanlı iletişim

Yatırım gerektirmeyen bulut teknolojisi

Ürünleri inceleyin

e-Çözümler

Logo'nun e-Fatura'dan e-İrsaliye'ye ve bankacılık çözümlerine kadar uzanan geniş e-Çözümler yelpazesiyle dijital dönüşümdeki gelişmeleri ve mevzuatı yakından takip ederek büyüme potansiyelinizi güçlendirin


Yasal mevzuata tam uyum

Maliyet ve iş gücü tasarrufu

İnsana bağlı süreçlerin ve insan kaynaklı hataların azaltılması

ERP ile tam entegrasyon

Ürünleri inceleyin

Müşteri ilişkileri yönetimi
(CRM)

Logo CRM ile müşteri ilişkilerinizi daha etkili yönetin, müşterilerinizle birlikte büyüyün.


Güçlü kurumsal hafıza ve satış ekibinin etkili takibi

Müşteri ve aday müşterilerin tüm süreçlerinin etkin yönetimi

Mobil uygulamalarla mekandan bağımsız iletişim

Logo ERP ürünleriyle entegrasyon

Ürünleri inceleyin

Saha satış yönetimi

Logo Mobile Sales saha satış yönetimi çözümüyle satış verimliliğini artırırken müşteri taleplerini de en iyi şekilde karşılayarak rekabette fark yaratın.


Müşteri taleplerine hızlı dönüş

Tüm mobil cihazlarda kullanım

GPS üzerinden konum bilgisi kaydı sayesinde satış ekiplerinin lokasyon kontrolü

Bluetooth bağlantılı yazıcıyla fatura çıktısı

Ürünleri inceleyin

İş sağlığı ve güvenliği

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı eLogo İSG ile iş sağlığı ve güvenliği süreçlerinizi güncel mevzuata uygun şekilde yönetin.


6331 sayılı İş Güvenliği Kanunu'na uygun

Tüm İSG işlemlerinin dijital ortamda, web tabanlı olarak tek bir platformda yönetimi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na gönderilmesi zorunlu verilerin iletimi ve 10 yıl boyunca saklanması

Kolay ve hızlı e-Reçete gönderimi

Bulut üzerinde ya da yerleşik kullanım

Ürünleri inceleyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Mikro işletme nedir?

  Mikro işletme bir KOBİ çeşidi olup on kişiden az yıllık çalışan istihdam eden ve yıllık net satış hasılatı veya mali bilançosundan herhangi biri üç milyon Türk Lirasını aşmayan işletmeleri ifade etmektedir.

 • Mikro işletmelere özel çözümler ne işe yarar?

  İnsan kaynağı kısıtlı olan mikro işletmeler, teknoloji çözümleri sayesinde tüm süreç yönetimini tek noktadan hızlıca gerçekleştirerek kısa sürede kârlılığa geçebilmekte ve büyüme yolunda hızlı ve sağlam adımlarla ilerleyebilmektedir.

 • Mikro işletmelere özel çözümler neden kullanılmalı?

  Ön muhasebeden muhasebeyetemel kurumsal kaynak planlamadan(ERP), müşteri ilişkileri yönetimi ve satışa kadar tüm iş süreçlerine yönelik geliştirilen çözümlerle sağlanan teknolojik altyapı, kısıtlı kaynaklardan dolayı oluşabilecek aksamaların önüne geçebilmeyi sağlamaktadır.

 • Mikro işletmeler için sunulan çözümlerde sektör bakımından farklılık var mı?

  Mikro işletmelerin ortak ihtiyaçları ve beklentileri olmakla birlikte üretim sektöründeki işletmelerin ihtiyaçları ile hizmet sektöründeki işletmelerin ihtiyaçları farklılık gösterebilmektedir. Dolayısıyla sunulan çözümlerde sektör bakımından farklılık olabilmektedir.

 • Mikro işletmeler için sunulan çözümler hangi özelliklere sahip olmalı?

  Mikro ölçekli işletmeler büyüme eğilimindedir. Dolayısıyla olası ihtiyaçları karşılamak için geliştirilmeye uygun esnek yapıda çözümler tercih etmek gerekmektedir. İşletmenin iç süreçlerinin standardizasyonun sağlanması için işletme ihtiyacına ve sektörel farklara göre özelleştirilebilen çözümlerin kullanılması önemlidir.

 • Logo’nun mikro ölçekli işletmeler için sunduğu çözümler hangileri?

  Logo, mikro ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirme ve sürdürülebilir verimliliği destekleme hedeflerine yönelik olarak geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır. Logo’nun mikro ölçekli işletmeler için sunduğu çözümler; ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), veri analizi ve raporlama, WMS (depo yönetim sistemi), perakende mağazacılık yönetimi, CRM (müşteri ilişkileri yönetimi), saha satış yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği çözümleri ve geniş yelpazedeki e-Çözümler’den oluşmaktadır.

 • Çözümleri demo olarak talep edebilir miyiz?

  Logo’nun mikro ölçekli işletmeler için sunduğu ürünler hakkında bilgi edinmek ve demo talebinde bulunmak için web sitemizdeki mikro şirketler sayfasında bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat
Teşekkür ederiz

Talebiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak size ortalama 2-3 iş günü içerisinde 0262 679 80 00 numaralı hattımızdan ulaşacağız

Kapat