Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

KOBİ'ler

Küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik Logo çözümleriyle tüm süreçlerinizi en verimli şekilde yöneterek kârlılığınızı ve rekabet avantajınızı artırın.

Türkiye genelindeki işletmelerin çok büyük bölümünü oluşturan KOBİ'ler açısından öncelikli hedef, rekabet avantajı kazanarak varlıklarını sürdürmek ve doğru yatırımlarla, sağlıklı bir şekilde büyümektir. Bunu başarmak için KOBİ'lerin atması gereken en önemli adım ise teknoloji yatırımı yapmaktır, çünkü aynı ürün ya da hizmet yelpazesiyle faaliyet gösteren rakiplere kıyasla fark yaratmanın birincil yolu, teknolojiden geçer.

Dolayısıyla KOBİ'lerin mevcut ölçeklerine ve faaliyetlerine uygun, aynı zamanda da büyüme hedefleri doğrultusunda esnek bir yapı sunabilen teknoloji çözümlerine ihtiyacı vardır. Bu çözümler sayesinde iş süreçlerinde verimlilik ve maliyet tasarrufu elde eden bir KOBİ, büyüme için ilk adımı da atmış olacaktır.

Yeni başlayanlar için

KOBİ'lere Özel Çözümler Ne Kazandırır?

KOBİ'lerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlayarak geliştirilen çözümler, bu işletmelerin hassas ve geliştirilmesi gereken yönlerini de tanıyan çözümlerdir. Dolayısıyla, bu şekilde güçlü bir teknolojik altyapı desteği alan KOBİ'ler verimlilik ve kârlılığı hızlıca artırarak bir üst lige daha kolay çıkabilir. Kurumsal kaynak planlamadan (ERP) veri analizine, müşteri ilişkileri yönetiminden satışa kadar birçok farklı süreci kapsayan, ayrıca KOBİ'lere göre özelleştirilmiş olan çözümler, önemli düzeyde rekabet avantajı kazandırır.

Sektörel Farklar Var mıdır?

Her KOBİ için geçerli olan temel ihtiyaç ve beklentilerin yanı sıra, üretim yapan bir KOBİ ile toptan dağıtım ya da hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir KOBİ'nin ihtiyaçları da elbette farklıdır. Dolayısıyla hem KOBİ'lerin ortak ihtiyaçlarına yanıt veren hem de sektörel farklara göre özelleştirilebilen çözümlerin kullanılması önemlidir.

KOBİ'lere Yönelik Çözümlerde Nelere Dikkat Edilmelidir?

KOBİ'ler için en büyük önceliklerden biri, sayısız rakibin arasından sıyrılmaktır. Bunu sağlayabilmenin yolu da ürün ve hizmet kalitesinde fark yaratarak müşteri memnuniyetini artırmak, daha inovatif çalışmalara imza atmaktan geçer. Dolayısıyla bu ihtiyaçları iyi anlayan ve güncel teknolojileri yakından takip ederek KOBİ'lere uygun şekillerde sunan çözümleri tercih etmek önemlidir. Ayrıca her KOBİ'nin nihai hedefi kârlı bir büyüme olduğu için, bu büyümeyi destekleyecek esneklikte çözümlerin tercih edilmesi gerekir. İşletmede kullanılan tüm çözümlerin birbiriyle entegre çalışabilmesi de iç süreçlerin standardizasyonu açısından dikkat edilmesi gereken bir konudur.

KOBİ'lere özel çözümler

Logo, KOBİ'lere yönelik geniş çözüm yelpazesiyle üretimden dağıtıma, perakendeden hizmete kadar tüm sektörlerin ihtiyacını karşılayan çözümler sunuyor. Mobil kullanım ve web tabanlı kullanım imkanı sunan çözümlerin de yer aldığı Logo portföyü, KOBİ'lerin üretim süreçlerinden saha satış yönetimine, insan kaynaklarından iş akış yönetimine kadar tüm operasyonlarını birbirine entegre şekilde ve tek noktadan yöneterek verimlilik kazanmalarını sağlıyor.

Logo'nun
KOBİ'ler
için çözümleri

Kurumsal kaynak planlama
(ERP)

KOBİ'lere yönelik Logo ERP çözümleriyle işletmenizdeki tüm kaynakları en verimli şekilde yönetirken, kullanacağınız modülleri ihtiyaçlarınıza göre seçerek maliyet avantajı elde edin.


Tüm iş süreçleri için zengin iş fonksiyonları

Uygun maliyetle uçtan uca yönetim

Üretim süreçlerine özel uygulamalar

Daha yüksek düzeyde kalite ve verimlilik

İhtiyaca göre uyarlanabilir yapı

Ürünleri inceleyin

Bordro yönetimi

Logo'nun bordro yönetimi çözümleriyle iş yükünüzü azaltırken, ekibinizin ölçeği ne olursa olsun İK süreçlerinizde verimliliği artırın.


Bordro işlemlerinde hız ve verimlilik

Zaman ve maliyet tasarrufu

Tek ekran üzerinden kolay takip

Yasal mevzuata tam uyum

BES uygulamalarında kolaylık

Ürünleri inceleyin

İnsan kaynakları süreç yönetimi

Logo'nun İK çözümleriyle insan kaynağınızdan en yüksek verimi alın ve işletmeniz büyüdükçe insan kaynağının yönetimini kolaylaştırın.


Tüm İK süreçlerinin tek noktadan yönetimi

Zaman ve iş gücü tasarrufu

Web üzerinden kullanım imkanı

Yasal mevzuata uyum

Portal üzerinden self-servis kullanım

Ürünleri inceleyin

Veri analizi ve raporlama

Logo'nun sunduğu veri analizi ve raporlama çözümleriyle verilerinizi kolayca analiz edip etkili şekilde görselleştirerek ve raporlayarak karar alma mekanizmasını iyileştirin.


Veri entegrasyonu ve verinin merkezi yönetimi

Self-servis görselleştirme ve analiz

Güçlü analiz altyapısı

Senaryo oluşturma özelliği

Hazır raporlar

Ürünleri inceleyin

Bütçe yönetimi

Logo'nun KOBİ'lere uygun Logo mind budget çözümüyle bütçenizi hızlı, esnek ve güvenli bir şekilde yönetirken, zaman ve iş gücü tasarrufu da elde edin.


Bütçe hazırlamada zaman ve iş gücü tasarrufu

Anlık hedef ve gerçekleşen bütçe karşılaştırma imkanı

Farklı bütçelerin konsolidasyonu

Mobil kullanım

Excel sayfası mantığıyla kolay bütçe tasarımı

Dövizli bütçe oluşturma

Ürünleri inceleyin

Depo yönetim sistemi
(WMS)

KOBİ'lerin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen Logo Neon ile deponuzdaki tüm hareketleri el terminalleriyle kontrol altına alın.


İş süreçlerinin hızlanmasıyla kârlılıkta artış

İnsan kaynaklı hataların ortadan kalkması

Sayım süreçlerinde kolaylık

Mal kabul ve mal gönderiminde etkili kontrol

Ürünleri inceleyin

Perakende mağazacılık yönetimi

Logo diva perakende mağazacılık yönetimi çözümleriyle tüm mağazacılık süreçlerinizi bulut avantajıyla yönetin.


Daha yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti

Kasa işlemlerinden stok kontrolüne kadar tüm işlemler tek noktada

Kesintisiz ve gerçek-zamanlı iletişim

Yatırım gerektirmeyen bulut teknolojisi

Ürünleri inceleyin

e-Çözümler

Logo'nun e-Fatura'dan e-İrsaliye'ye ve bankacılık çözümlerine kadar uzanan geniş e-Çözümler yelpazesiyle dijital dönüşümdeki gelişmeleri ve mevzuatı yakından takip ederek büyüme potansiyelinizi güçlendirin


Yasal mevzuata tam uyum

Maliyet ve iş gücü tasarrufu

İnsana bağlı süreçlerin ve insan kaynaklı hataların azaltılması

ERP ile tam entegrasyon

Ürünleri inceleyin

Müşteri ilişkileri yönetimi
(CRM)

Logo CRM ile müşteri ilişkilerinizi daha etkili yönetin, büyüme yolundaki en büyük destekçiniz olan müşterilerinizin memnuniyetini artırın.


Güçlü kurumsal hafıza ve satış ekibinin etkili takibi

Müşteri ve aday müşterilerin tüm süreçlerinin etkin yönetimi

Mobil uygulamalarla mekandan bağımsız iletişim

Logo ERP ürünleriyle entegrasyon

Ürünleri inceleyin

Saha satış yönetimi

Logo mobile sales saha satış yönetimi çözümüyle satış verimliliğini artırırken müşteri taleplerini de en iyi şekilde karşılayarak rekabette fark yaratın.


Müşteri taleplerine hızlı dönüş

Tüm mobil cihazlarda kullanım

GPS üzerinden konum bilgisi kaydı sayesinde satış ekiplerinin lokasyon kontrolü

Bluetooth bağlantılı yazıcıyla fatura çıktısı

Ürünleri inceleyin

İş akış yönetimi

KOBİ'lerin kağıt üzerinde yürüttükleri iş akış uygulamalarını elektronik ortama taşıyarak tüm süreçlerinizi daha sorunsuz işler hale getirin, rekabet avantajı elde edin.


Daha hızlı ve verimli süreç yönetimi

Onaylar da dahil olmak üzere tüm iş akışlarının dijital ortama taşınması

Zaman ve maliyet tasarrufu

Zengin modül yelpazesi

Departmanlar arasında daha hızlı iletişim

Tüm süreçlerin tek noktadan, güvenli ve etkili takibi

Ürünleri inceleyin

İş sağlığı ve güvenliği

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı eLogo İSG ile iş sağlığı ve güvenliği süreçlerinizi güncel mevzuata uygun şekilde yönetin.


6331 sayılı İş Güvenliği Kanunu'na uygun

Tüm İSG işlemlerinin dijital ortamda, web tabanlı olarak tek bir platformda yönetimi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na gönderilmesi zorunlu verilerin iletimi ve 10 yıl boyunca saklanması

Kolay ve hızlı e-Reçete gönderimi

Bulut üzerinde ya da yerleşik kullanım

Ürünleri inceleyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • KOBİ nedir?

  KOBİ kavramının açılımı küçük ve orta büyüklükteki işletmeler olup iki yüz elli kişiden az yıllık çalışan istihdam eden ve yıllık net satış hasılatı veya mali bilançosundan herhangi biri yüz yirmi beş milyon Türk Lirasını aşmayan işletmeleri ifade etmektedir.

 • KOBİ çeşitleri nelerdir?

  Mikro işletmeler, küçük işletmeler ve orta işletmeler KOBİ olarak ifade edilmektedir. İşletmelerin hangi türde KOBİ olduğunu yıllık bilanço ve çalıştırdıkları personel sayısı belirlemektedir.

 • KOBİ nasıl olunur?

  İşletmelerin sınıflandırılmasında sektör farklılığı gözetmeksizin yıllık net satış, yıllık mali bilanço ve çalışan sayısı gibi faktörler değerlendirilmektedir. Bir şirketin KOBİ kapsamına girebilmesi için çalışanlarının sayısının ve sermaye hissesinin yüzde 25’ten az olması, yıllık bilançosunun KOBİ çeşitlerinden birine uygun olması gerekmektedir.

 • Logo KOBİ ürün grubu nedir?

  Logo KOBİ ürün grubu KOBİ'lerin ortak ihtiyaçlarına yanıt veren ve sektörel farklara göre özelleştirilebilen çözümlerdir.

 • Logo KOBİ Çözümleri ne işe yarar?

  KOBİ’ler mevcut ölçeklerine ve faaliyetlerine uygun, esnek bir yapı sunabilen teknoloji çözümleri sayesinde, iş süreçlerinde verimlilik ve maliyet tasarrufu elde ederek sektörde rekabet avantajı kazanabilmekte ve sağlıklı bir şekilde büyüyebilmektedir. Mobil kullanım ve web tabanlı kullanım imkânı sunan Logo portföyü, KOBİ’lerin süreçlerini entegre şekilde ve tek noktadan yönetmelerini sağlamaktadır.

 • Logo KOBİ Çözümleri neden kullanılmalı?

  Her KOBİ'nin ortak hedefi kârlılığı koruyarak büyümektir. İç süreçlerin standardizasyonunu sağlayan ve büyümeyi destekleyen KOBİ Çözümleri sayesinde ürün ve hizmet kalitesinde fark yaratarak müşteri memnuniyetini artırmak ve inovatif çalışmalar için zaman ayırmak mümkün olmaktadır.

 • Logo KOBİ Çözümlerinde sektör bakımından farklılık var mı?

  KOBİ’ler varlıklarını sürdürmek için sektör ve finansal karne fark etmeksizin ortak ihtiyaçlara sahiptir. Bununla birlikte sektörel ihtiyaçlar da olabilmektedir. Dolayısıyla KOBİ’lerin sektöre göre farklılaşabilen, esnek yapıda çözümler kullanması gerekmektedir.

 • Logo KOBİ Çözümleri hangileri?

  Geniş bir yelpazede sunulan Logo KOBİ Çözümleri, iş süreçlerini iyileştirmekte ve sürdürülebilir verimliliği desteklemektedir. Logo'nun KOBİ'ler için çözümleri; Bordro ve İK yönetimi, veri analizi ve raporlama, bütçe yönetimi, WMS (Depo Yönetim Sistemi), perakende mağazacılık yönetimi, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), saha satış yönetimi, iş akış yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği çözümleri ve geniş yelpazedeki e-Çözümler’den oluşmaktadır.

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat