Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat

Logo GO Wings, hem masaüstü hem de web üzerinden kullanılabilen hibrit yapısı ile KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar uzanan iş süreçlerini her an her yerden anlık olarak yönetebilmelerini sağlıyor.

Logo Tiger Wings, geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra web üzerinden kullanım sayesinde sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor.

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan altyapısı ile olarak karşılamak üzere tasarlanan Logo Tiger Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla tam kapsamlı bir çözüm sunuyor.

LOGO GO 3, KOBİ'lerin muhasebe, sipariş, stok takibi, satış,satın alma, raporlama, borç takibi, çek senet takibi, e-devlet uygulamaları gibi tüm iş süreçlerini tek noktadan yönetebilmesini sağlıyor.

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Logo Tiger 3, veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Logo Tiger 3 Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla tam kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Bordro işlemlerini tek platformda ve hatasız yapmak isteyen orta ve büyük ölçekli şirketlere hitap eden Logo Bordro Plus, zaman ve maliyet açısından tasarruf sağlıyor.

İK profesyonellerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen Logo Tiger HR, web üzerinden çalışan altyapısı ile İK'ya esnek ve fonksiyonel bir çözüm sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Logo GO & Tiger ürün grubu nedir?

  Logo GO & Tiger ürün grubu, otuz beş yılı aşkın süredir sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi çözümler üreten Logo’nun, çeşitli ihtiyaçlara göre çözümler sunan ürünlerinden oluşan ve süreçleri kolaylaştıran çözümleridir.

 • Logo GO & Tiger çözümleri ne işe yarar?

  Sektörde ihtiyaçlar ve beklentiler hızla değişiyor. Logo GO & Tiger çözümleri, zengin iş fonksiyonlarıyla işletmelerin sektörel ihtiyaçlarını karşılayıp tam kapsamlı çözüm sunmaktadır.

 • Logo GO & Tiger çözümlerini kimler kullanabilir?

  Farklı sektörlerdeki KOBİ'lerden büyük ölçekli işletmelere, holdinglere ve sanayi işletmelerine kadar her ölçekten firma, iş süreçlerini tek noktadan etkin bir şekilde yönetmeye olanak tanıyan Logo GO & Tiger çözümleri kullanabilir.

 • Logo GO & Tiger çözümleri neden kullanılmalı?

  Faaliyetlerin tek noktadan, kolayca ve düşük maliyetlerle yönetilebilmesi iş süreçlerinde verimlilik kazandırır. İşletmeler Logo GO & Tiger çözümleri sayesinde iş yükünü hafifleterek rekabet avantajına ve inovasyona kaynak ayırabilir.

 • Logo GO & Tiger çözümleri ne kadar güvenli?

  Logo GO & Tiger çözümleri, işletmedeki tüm birimlerin yetkileri dahilinde doğrudan güncel bilgiye ulaşabilmesi ve kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanmasıyla, zamandan ve gereksiz iletişim trafiğinden tasarruf edilebilmektedir.

 • Logo GO & Tiger ürün grubu hangileri?

  Logo GO & Tiger çözümleri, iş süreçlerini iyileştirmekte ve sürdürülebilir verimliliği desteklemektedir. Logo GO & Tiger ürün grubu; Logo Tiger Wings Enterprise, Logo Tiger Wings, Logo GO Wings, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger 3, Logo GO 3 ve Logo Tiger HR çözümlerinden oluşmaktadır.

 • Logo Tiger çözümleri işçi sağlığı ve güvenliği konularında nasıl avantaj sağlar?

  İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerini yönetebilmek için eLogo İSG çözümleri geliştirilmiştir. Logo Tiger HR, eLogo İSG çözümleri ile entegre çalışmaktadır. İSG süreçlerini yönetmek için eLogo İSG paketlerini inceleyebilirsiniz.

 • Logo GO & Tiger çözümleri farklı dilleri destekliyor mu?

  Logo GO & Tiger çözümleri Türkçe, İngilizce ve bulunulan ülkeye göre seçilebilecek ek bir dil ile standart olarak sunulmaktadır.Standart dillerin dışında sunulan dil seçeneklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Özelleştirme nasıl yapılır?

  Logo Tiger çözümleri sektör ihtiyaç ve beklentilerine göre değiştirilebilmektedir. Uyarlama araçları sayesinde modüller farklı uygulamalarla entegre edilebildiği gibi app ve widget'lar masaüstüne eklenip tek tuşla ulaşılabilir olabilmektedir.

 • Masaüstü ve arayüz de kişiselleştirilebilir mi?

  Logo GO & Tiger çözümleri her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları gerçeğinden yola çıkarak oluşturulmuştur. Arka plan özelleştirmeleri, tüm fonksiyonları tek noktadan görüntüleme, işlevsel arama butonu gibi özellikler sayesinde çözümler kullanım tarafında opsiyon yaratmaktadır.