Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat
Teşekkür ederiz

Talebiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak size ortalama 2-3 iş günü içerisinde 0262 679 80 00 numaralı hattımızdan ulaşacağız

Kapat

Logo'nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo Netsis Wings Entegre ile KOBİ'ler üretimden siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçlerini her an her yerden anlık bir şekilde yönetiyor.

Geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştiren Logo Netsis Wings ERP, web üzerinden kullanım özelliği sayesinde de sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor.

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan altyapısı ile olarak karşılamak üzere tasarlanan Logo Netsis Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Logo Netsis 3 Entegre ile KOBİ'ler üretimden siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçlerini tek noktadan etkin bir şekilde yönetiyor.

Orta ölçekli işletmelerde finans-muhasebe, üretim, tedarik zinciri, satış, stok gibi uygulamaların merkezi yönetimi için geliştirilen Logo Netsis 3 Standard, ölçeklendirilebilir yapısıyla, zaman içinde değişen gereksinimlere de kolayca uyum sağlıyor.

Zengin iş fonksiyonlarına sahip kurumsal ERP çözümü Logo Netsis 3 Enterprise; büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarına uygun kapsamlı çözümler sunarak işletmelerin verimliliğini destekliyor.

İşe alımdan performans değerlendirmelerine, izin takibinden yan haklara kadar tüm insan kaynakları süreçlerini bir bütün halinde ele alan Logo Netsis HR, web üzerinden çalışan altyapısı ile esnek ve kolay kullanım sunuyor.

Emek ve zaman-yoğun bir süreç olan bordro işlemlerinde otomasyon sağlayan Logo Netsis 3 Bordro çözümüyle bordro işlemleri mevzuata uygun, hızlı ve hatasız yapılırken, bu sayede operasyonel maliyetler de düşürülüyor.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Logo Netsis ürün grubu nedir?

  Logo Netsis ürün grubu, her sektörden her ölçekte işletmenin yapısına uyarlanabilen ve insan kaynaklarından muhasebeye, kaynakların yönetiminden tedarik sürecine tüm iş süreçlerini kolaylaştıran bir paket programdır. Logo Netsis, sağladığı modern vizyon ile tüm iş süreçlerindeki işlemlerin mevzuata uygun, hızlı ve hatasız yapılmasına ve operasyonel maliyetlerin düşürülmesine olanak tanımaktadır.

 • Logo Netsis çözümleri ne işe yarar?

  Logo Netsis çözümleri, zengin fonksiyonlarıyla iş süreçlerini tek noktadan etkin bir şekilde yönetmeye olanak tanımaktadır. İşletmeler değişen gereksinimlere uyum sağlayan çözümlerin sağladığı kolaylıklarla zamandan ve maliyetten tasarruf edebilmektedir.

 • Logo Netsis çözümleri’ni kimler kullanmalı?

  Küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar her firma, zengin fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla iş süreçlerini tek noktadan etkin bir şekilde yönetmeye olanak tanıyan Logo Netsis çözümleri’ni kullanabilir.

 • Logo Netsis çözümleri neden kullanılmalı?

  Logo Netsis çözümleri ile tüm iş süreçleri her an her yerden anlık bir şekilde yönetilebilir. Esnek yapısıyla kapsamlı fonksiyonlar barındıran Logo Netsis çözümleri tüm iş süreçlerini tek noktadan etkin bir şekilde yönetmektedir. Zaman içinde değişen gereksinimlere de kolayca uyum sağlayan çözümler, işlemlerin mevzuata uygun, hızlı ve hatasız yapılmasını sağlayarak operasyonel maliyetleri düşürür.

 • Logo Netsis çözümleri ne kadar güvenli?

  Logo Netsis çözümleri yalnızca yetki girişi olan kişiler tarafından kullanılabilmesine olanak tanıyan Netsis Merkezi Kimlik Denetim Sistemi (SSO) ile veri güvenliği sağlamaktadır. Sistem sayesinde Windows/Web ayrımı olmaksızın kullanıcılar tüm uygulamalara kullanıcı adı/şifre ile erişilebilir.

 • Logo Netsis çözümleri hangileri?

  Logo Netsis, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyduğu ERP, İK ve Bordro çözümleri ile iş süreçlerini kolaylaştırmaktadır. Logo Netsis ürün grubu; Logo Netsis Wings, Logo Netsis Wings ERP, Logo Netsis Wings Enterprise, Logo Netsis 3 Entegre, Logo Netsis 3 Standard, Logo Netsis 3 Enterprise, Logo Netsis HR ve Logo Netsis 3 Bordro çözümlerinden oluşmaktadır.

 • Logo Netsis iş ortakları ile nasıl iletişim kurabilirim?

  Logo’nun Türkiye çapında 800’den fazla iş ortağı ile iletişime geçmek için web sitemizdeki iş ortağı iletişim sayfasını ziyaret edebilir, sayfa üzerinden Logo iş ortakları bilgilerine erişebilirsiniz.

 • Özelleştirme nasıl yapılır?

  Logo Netsis çözümleri Logo ve Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilen app ve widget'lar aracılığıyla sektör ihtiyaç ve beklentilerine göre değiştirilebilmektedir. Masaüstüne kolayca eklenebilen app ve widget'lar tek tuşla ulaşılabilir olabilmektedir.

 • Masaüstü ve arayüz de kişiselleştirilebilir mi?

  Logo Netsis çözümleri kullanıcıların konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Masaüstünde arka plan özelleştirmeleri, sürükle-bırak özelliğiyle kişiselleştirilebilmektedir. Masaüstü ve arayüzün kişiselleştirilebilmesi sayede kullanıcılar zaman ve iş gücünden tasarruf sağlayabilir.